ART / Lithographs / Litograph 12422012
nr 1242 2012
LITOGRAPH
Sigurd Winge (1909-1970), 63/100, figurscen. Signed, dated -57. Subject: 38x50,
Sigurd Winge (1909-1970), 63/100, figurscen. Signerad, daterad -57. Motivet: 38x50
1000
SEK 900
Monday Mars 18 2019
at 20:35:34
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik